Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Kino festivalio „Les Arcs“ ekspertų akiratyje – Lietuvos talentai ir filmai

Sukurta 2019.12.16 / Atnaujinta 2019.12.16 16:53
  Kino festivalio „Les Arcs“ ekspertų akiratyje – Lietuvos talentai ir filmai

  Gruodžio 14 dieną Savojoje, Prancūzijoje, prasidėjo kino festivalis „Les Arcs“, kuriame dėmesys krypsta į partnerių ketvertą – Lietuvą, Latviją, Estiją ir Suomiją. Reikšmingoje profesionalų ir kino mylėtojų susitikimo vietoje investuotojams bei sprendimų priėmėjams pristatomi stipriausi Europos kino projektai, filmai ir talentai. Kartu su partnerėmis į dėmesio centrą patekusi Lietuvos kino industrija atstovaujama atrankas su savo projektais įveikusių lietuvių.

  „Prancūzija yra šalis, turinti gilias kino tradicijas ir skirianti daug dėmesio kino industrijai. Lietuvai tai unikali galimybė pristatyti lietuvišką kiną bei užmegzti naujas bendradarbiavimo formas su užsienio partneriais“, - teigė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas.

  Industrijos profesionalams skirtas renginys „Les Arcs Industry Village“ kasmet suburia daugiau nei 500 dalyvių iš visos Europos. Joje dalyvaujantys projektai stebimi ekspertų, kino festivalių atstovų ir investuotojų. Šiemet Baltijos šalys ir Suomija į šias programas talentus delegavo išskirtinėmis teisėmis. Taip tikimasi dar labiau paskatinti bendrą kino filmų gamybą su Baltijos šalimis ir Suomija.

  Lietuvos kino industrijos pristatymą festivalyje „Les Arcs“ organizuoja Lietuvos kino centras bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Prancūzijoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  3.jpg

  Vasario 17 dieną Lietuvos ambasada Airijoje ir Airijos lietuvių bendruomenė surengė tenoro Rafailo Karpio ir pianisto Dariaus Mažinto koncertą „Laiškai iš praeities“, kuris skirtas Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  1.jpg

  Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 102-ių metų sukaktį, Minsko meno galerijoje atidaryta Zenono Nekrošiaus ir Virgilijaus Usinavičiaus fotografijų paroda „Kelias į Laisvę. Lietuva 1988–1991 metais“.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  111.JPG

  Vasario 12 dieną Zagrebe (Kroatijoje) surengtas lietuviško romano „Kvėpavimas į marmurą“ pristatymas ir susitikimas su knygos autore Laura Sintija Černiauskaite bei į kroatų kalbą knygą išvertusia vertėja Mirjana Bračko.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  1.jpg

  Vasario 9 dieną Lietuvos ambasada Vašingtone (JAV), NBA rungtynių tarp Vašingtono „Wizards“ ir Memfio „Grizzlies“ metu, surengė Lietuvai ir Lietuvos paveldui skirtą vakarą.

  Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  1.jpg

  Vasario 6 dieną Nacionaliniame šiuolaikinio meno centre Minske Lietuvos ambasada Baltarusijoje pristatė žymaus Lietuvos fotomenininko Sauliaus Žiūros fotografijų parodą „Vilniaus horizontai“.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  92820_61a6318d1fdf3b8e5aa2bc3dae58ab84.jpg

  Vasario 6 dieną Briuselyje (Belgijoje) vyko Stasio Eidrigevičiaus parodos „Mažyčiai laimės trupinėliai“ atidarymas. Paroda surengta artėjančios Vasario 16-osios proga.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »