Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kopenhagoje pristatyta Lietuvos patirtis hibridinių grėsmių ir strateginės komunikacijos srityse

Sukurta 2017.11.02 / Atnaujinta 2017.11.02 16:47
   Kopenhagoje pristatyta Lietuvos patirtis hibridinių grėsmių ir strateginės komunikacijos srityse
   Kopenhagoje pristatyta Lietuvos patirtis hibridinių grėsmių ir strateginės komunikacijos srityse

   Spalio 30-31 dienomis Kopenhagoje vyko dvišalės Lietuvos-Danijos konsultacijos, kurių metu Lietuvos užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministerijų ekspertai su Danijos užsienio reikalų ir gynybos ministerijų atstovais aptarė hibridinių grėsmių, strateginės komunikacijos, dezinformacijos ir visuomenės atsparumo didinimo  klausimus.

   Konsultacijų dalyviai sutarė minėtomis temomis toliau dirbti tiek dvišaliame, tiek NB8 kontekste, tiek ES ir NATO formatuose.

   Vizito metu ambasadorius ypatingiems pavedimams Eitvydas Bajarūnas Kopenhagos universiteto Gynybos studijų centro seminare „Baltijos saugumas ir hibridinis karas“ skaitė daug dėmesio sulaukusį pranešimą.  Renginyje susirinko daugiau nei 100 saugumo politikos specialistų, akademinės ir diplomatinės bendruomenių atstovų.

   Lietuvos ekspertų vizitas ir paskaita Kopenhagos universitete – tęstinė Lietuvos ambasados Danijoje iniciatyva pristatant Lietuvos patyrimą dezinformacijos ir hibridinių grėsmių klausimais Danijos vyriausybinių institucijų pareigūnams bei visuomenei.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   2018 03 21-100-BV ambadoriai BDF vadovas.jpg

   Kovo 21 dieną Danijos Užsienio reikalų ministerijos patalpose Kopenhagoje minint Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečius buvo organizuotas seminaras apie Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo ateitį regione, ES ir NATO.

   Atstovybių naujienos »
   tomas_razmus-3551.JPG

   Kovo 8 dieną Vilniuje vyko Lietuvos ir Ispanijos politinės konsultacijos, kurioms vadovavo šių šalių Užsienio reikalų ministerijų politikos direktoriai – Asta Skaisgirytė ir Enrique Mora. Politinių konsultacijų metu aptarta saugumo ir gynybos politika, hibridinės grėsmės, padėtis Ukrainoje, Rusijoje, Vakarų Balkanuose, Venesueloje, Kolumbijoje bei Artimuosiuose Rytuose.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_3101-1.jpg

   Vasario 15 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Danijoje „Sankt Ansgars“ katedroje Kopenhagoje surengė šventinį koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui.

   Kultūros renginiai »
   CoE.png

   Sausio 26 dieną Helsinkyje vyko Lietuvos ir Suomijos užsienio reikalų ministerijų politikos direktorių konsultacijos. Lietuvos užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Asta Skaisgirytė susitiko su Suomijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktoriumi Jukka Salovaara. Susitikimo metu aptarti aktualūs užsienio ir saugumo politikos klausimai, dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo darbotvarkė.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_8608.JPG

   Šiandien Vilniuje prasidėjo tarptautinė konferencija „Rusijos įtaka Baltijos jūros regione – nacionalinės ir institucinės patirtys kovojant su hibridinėmis grėsmėmis“. Konferencija siekiama sutelkti valstybių narių ir institucijų kolektyvines pastangas kovojant su hibridinėmis grėsmėmis ir geriau atskleisti Rusijos įtaką Baltijos regiono šalyse.

   Daugiašaliai santykiai »
   hybrid COE.jpg

   Spalio 2 dieną Suomijos sostinėje Helsinkyje oficialiai atidarytas Europos kovos su mišriomis grėsmėmis kompetencijos centras.

   NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata