Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Kroatijos kolegę nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.06.25 / Atnaujinta 2017.06.25 11:46
  L. Linkevičius pasveikino Kroatijos kolegę nacionalinės dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 d. pasveikino Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones Valstybės dienos proga.

  Sveikinime L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuvą ir Kroatiją sieja ilgamečiai nuoširdūs santykiai, grįsti abipuse pagarba, bendromis vertybėmis bei tvirta partneryste Europos Sąjungoje, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose. Laiške ministras taip pat palinkėjo sėkmės birželio 19 d. paskirtai Kroatijos užsienio reikalų ministrei naujoje atsakingoje pozicijoje. „Tikiu, kad Jūsų kadencijos metu Lietuvos ir Kroatijos aktyvus bendradarbiavimas gynybos, saugumo, energetikos, prekybos ir ekonomikos srityse toliau stiprės“, - teigė Lietuvos diplomatijos vadovas.

  Šiais metais Lietuva ir Kroatija mini diplomatinių santykių, užmegztų 1992 m. kovo 18 d., 25-metį.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  4.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Kroatijos užsienio reikalų ministro Davoro Ivo Stiero kvietimu balandžio 21 dieną su oficialiu vizitu lankosi Zagrebe. Ministrų susitikime aptarti dvišalio bendradarbiavimo, regioninio saugumo, energetinio saugumo, Europos Sąjungos ir NATO darbotvarkių klausimai, pozicijos aktualiausiomis užsienio politikos temomis. 

  Dvišaliai santykiai »
  Kroatija7.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 21 dieną lankysis Kroatijoje. Vizito metu L. Linkevičius susitiks su Kroatijos Prezidente Kolinda Grabar-Kitarović, Ministru Pirmininku Andrejumi Plenkovićiumi, Parlamento Pirmininku Božo Petrovu ir užsienio reikalų ministru Davoru Ivo Stieru.

  Dvišaliai santykiai »
  2.JPG

  Lietuvos ambasadorė Austrijoje, Kroatijai, Slovakijai ir Slovėnijai Loreta Zakarevičienė, susitikusi su Kroatijos aplinkos apsaugos ir energetikos ministru Slavenu Dobrovičiumi, buvo patikinta, kad Kroatija supranta Lietuvos susirūpinimą dėl Baltarusijos veiksmų nesilaikant pripažintų tarptautinių standartų ir neskaidriai vystant Astravo atominės elektrinės projektą.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  1.jpg

  Lietuvos ambasadorė Austrijoje, Kroatijai, Slovakijai ir Slovėnijai Loreta Zakarevičienė kovo 29 dieną  Zagrebe susitiko su Kroatijos Parlamento pirmininku Božo Petrovu. Ambasadorė teigiamai įvertino stiprėjantį šalių bendradarbiavimą ir pabrėžė, kad Kroatiją ir Lietuvą sieja ne tik bendra istorinė bei kultūrinė patirtis, bet ir panašus požiūris į svarbiausius Europos saugumo iššūkius ir iškylančias problemas.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  _MG_0639.jpg

  Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius kovo 28 d. susitiko su Kroatijos ambasados laikinuoju reikalų patikėtiniu Krešimir Kedmenec. Susitikimo metu aptarti Lietuvos ir Kroatijos dvišaliai santykiai, bendradarbiavimas saugumo srityje, pozicijos aktualiais užsienio politikos klausimais.

  Dvišaliai santykiai »
  1.jpg

  Lietuvos ekspertai Kroatijoje įgyvendino dar vieną Europos Sąjungos Dvynių programos projektą. Lietuvos Nacionalinio vėžio instituto (NVI) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) specialistai drauge su Kroatijos kolegomis sėkmingai užbaigė nacionalinės Kroatijos vėžio kontrolės programos tobulinimo projektą.

  Europos Sąjunga »

  Naujienlaiškio prenumerata