Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

„Lietuva: tikra yra gražu” pristatyta Pietų Korėjos kelionių organizatoriams

Sukurta 2018.05.10 / Atnaujinta 2018.05.10 08:54
    „Lietuva: tikra yra gražu” pristatyta Pietų Korėjos kelionių organizatoriams

    Gegužės 10 dieną Seule Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Latvijos ambasada ir Turkijos avialinijomis surengė Baltijos turizmo seminarą Pietų Korėjos turizmo agentūroms, rengiančioms keliones į Lietuvą ir kitas Baltijos šalis, ir žurnalistams, rašantiems apie keliones.

    Pristatydama Lietuvos turizmo galimybes, ambasadorė Ina Marčiulionytė pabrėžė, kad, nepaisant didelio abi šalis skiriančio geografinio atstumo, sparčiai plėtojasi dvišaliai Lietuvos ir Pietų Korėjos ryšiai politikos, ekonomikos, verslo, kultūros, švietimo ir kitose srityse. Taip pat auga abiejų šalių žmonių domėjimasis vieni kitais. Didėjantį susidomėjimą rodo ne tik nuolat augantys turistų srautai. Ambasadorė pasidžiaugė, kad trys Lietuvos universitetai moko korėjiečių kalbos, netrukus Seulą papuoš Lietuvos architektų sukurtas tiltas, išleista korėjiečių autoriaus Hailiji knyga apie Užupį – tai tik keletas pavyzdžių.

    Seminaro dalyviams pristatytos į UNESCO paveldą įtrauktas Vilniaus senamiestis, Kaunas, Kernavė, Kryžių kalnas, Trakai, Anykščių lajų takas, poilsio Druskininkuose, Birštone, pajūrio regione galimybės. Didelio susidomėjimo sulaukė Lietuvos kultūra, kulinarinės tradicijos, natūrali lietuviška kosmetika, liaudies amatai, gintaro bei lino gaminiai, kt.

    Naujienlaiškio prenumerata