Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadoje vyko Vilniaus ir Paryžiaus profesionalų susitikimas

Sukurta 2018.03.08 / Atnaujinta 2018.03.08 11:34
   Lietuvos ambasadoje vyko Vilniaus ir Paryžiaus profesionalų susitikimas
   Lietuvos ambasadoje vyko Vilniaus ir Paryžiaus profesionalų susitikimas

   Kovo 7 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje surengtas pirmasis Vilniaus klubo, vienijančio sostinės verslo, kultūros, meno ir mokslo atstovus, bei Paryžiaus profesionalų klubo susitikimas-diskusija „Vilnius pasauliui, pasaulis Vilniui“.

   Svečiai iš Vilniaus pristatė situaciją Lietuvoje, profesines ir verslo galimybes. Paryžiaus profesionalų klubo,  į kurį susibūrė Paryžiuje bei jo regione gyvenantys lietuviai,  atstovai pasidalijo savo patirtimi bei idėjomis, kuo galėtų būti naudingi Lietuvai ir Vilniui. Buvo daug kalbama apie švietimo ir aukštojo mokslo padėtį bei suteikiamas galimybes abiejose šalyse. Tikėtina, kad  susitikimo metu užsimezgę kontaktai ateityje išaugs į bendrus projektus.

   Renginyje dalyvavo daugiau kaip 30 bankininkystės, pardavimų, biotechnologijų, konsultacinio verslo, mados ir meno bei kitose srityse Prancūzijoje dirbančių ar studijuojančių lietuvių.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   20180920URM1467.JPG

   Rugsėjo 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Prancūzijos Respublikos ambasadoriumi Philippe Jeantaud.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-14.JPG

   Rugpjūčio 23 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos  draugystės su Lietuva grupės pirmininku Vincent Rolland.

   Dvišaliai santykiai »
   Prancuzija4.jpg

   Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 14 dieną pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drianą Bastilijos dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   5-Lionas.JPG

   Birželio 22-24 dienomis Prancūzijos Liono mieste surengtas kasmetinis Konsulinių dienų festivalis. Centrinėje Bellecour aikštėje įsikūrusiame Lietuvos stende, kurį parengė Lietuvos ambasada kartu su Lietuvos garbės konsulais, praeiviai buvo kviečiami susipažinti su mūsų šalies istorija, kultūra, turizmo galimybėmis bei netikėtais lietuviškos virtuvės gaminiais.

   Atstovybių naujienos »
   P1050280.JPG

   Birželio 13 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje lankėsi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos delegacija, lydima gausaus būrio Lietuvos žurnalistų.

   Ekonominiai santykiai »

   Atsakydamos į įtariamą cheminio ginklo ataką Sirijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos, Prancūzija ir Didžioji Britanija pradėjo karinę operaciją Sirijoje, kuria siekiama sunaikinti Sirijos režimo cheminio ginklo pajėgumus.

   Kalbos, pareiškimai »

   Naujienlaiškio prenumerata