Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ir Saudo Arabijos užsienio reikalų ministrai aptarė bendradarbiavimo galimybes

Sukurta 2020.08.10 / Atnaujinta 2020.08.10 16:33

Rugpjūčio 10 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjo su Saudo Arabijos užsienio reikalų ministru, princu Faisaliu bin Farhanu al-Saudu. Ministrai aptarė dvišalių santykių aktualijas, pažymėjo abipusį interesą plėtoti bendradarbiavimą.

„Teigiamai vertiname glaudesnio Lietuvos ir Saudo Arabijos bendradarbiavimo galimybes. Lietuva turi itin didelį potencialą, ypač tyrimų, technologijų, gamtos mokslų ir kitose srityse,“ – sakė ministras L. Linkevičius.  

Pokalbio metu aptartas COVID-19 pandemijos poveikis valstybėms, jų taikomos priemonės bei bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose. Ministrai taip pat aptarė galimybę artimiausiu metu vaizdo konferencijos būdu surengti dvišales Lietuvos ir Saudo Arabijos užsienio reikalų ministerijų politines konsultacijas.

Šiemet Lietuva ir Saudo Arabija minės 15-ąsias diplomatinių santykių užmezgimo metines.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Lapkričio 16 dieną laikinai einantis ministro pareigas Linas Linkevičius nuotoliniu būdu atsisveikino su kadenciją baigiančiu Saudo Arabijos ambasadoriumi Fahadu M. Alruwaily‘umi. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo asmeninį indėlį plėtojant draugiškus dvišalius santykius ir išreiškė lūkestį, kad abi šalys ir toliau sieks bendradarbiavimo stiprinimo.

Dvišaliai santykiai »