Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Azerbaidžaną su demokratinės Respublikos šimtmečio jubiliejumi

Sukurta 2018.05.28 / Atnaujinta 2018.05.28 13:12
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Azerbaidžaną su demokratinės Respublikos šimtmečio jubiliejumi

  Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano užsienio reikalų ministrą Elmarą Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones su Nepriklausomybės diena.

  Lietuvai ir Azerbaidžanui švenčiant valstybių šimtmečius, šalys toliau plės ir gilins dvišalius santykius. Ministras pabrėžė, kad Lietuva tvirtai remia glaudžius ES-Azerbaidžano santykius ir yra pasirengusi kartu dirbti toliau juos stiprinant.

  1918 metų gegužės 28 dieną Azerbaidžanas paskelbė apie demokratinės Respublikos sukūrimą. Apie valstybės atkūrimą Azerbaidžanas paskelbė 1991 metų spalio 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Azerbaidzanas6.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano užsienio reikalų ministrą Elmarą Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones su Respublikos diena. Gegužės 28-ąją pažymimos Azerbaidžano Demokratinės Respublikos paskelbimo 101-osios metinės.

  Dvišaliai santykiai »
  2019-02-12_AZ ambasadorius (002).jpg

  Vasario 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius priėmė kadenciją Lietuvoje pradedantį Azerbaidžano ambasadorių Tamerlaną Garayevą.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_2115.JPG

  Vasario 7 dieną Lietuvos ir Azerbaidžano ambasados Maskvos Centrinių kino namų didžiojoje salėje susirinkusiai publikai pristatė šiuo metu Maskvoje kuriančio lietuvių teatro režisieriaus Rimo Tumino kūrybą.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  Viceminister D. Skusevičius meeting with the ambassador of Azerbaijan (2 of 7).jpg

  Sausio 16 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su naujuoju Azerbaidžano Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje Tamerlanu Garayevu.

  Dvišaliai santykiai »
  20180906URM2668.JPG

  Rugsėjo 6 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministerijų konsultacijos, vadovaujamos Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus ir Azerbaidžano užsienio reikalų viceministro Khalafo Khalafovo.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata