Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Pasaulinėje kovoje su COVID-19 pabrėžta veiksmingos komunikacijos svarba

Sukurta 2020.06.09 / Atnaujinta 2020.06.09 11:20
  Pasaulinėje kovoje su COVID-19 pabrėžta veiksmingos komunikacijos svarba

  Birželio 8 dieną vaizdo konferencijos būdu vyko Europos Sąjungos (ES) vystomojo bendradarbiavimo ministrų taryba, kurioje pagrindinis dėmesys skirtas ES pagalbos su COVID-19 kovojančioms besivystančioms šalims pažangos įvertinimui.

  Lietuvai atstovavęs užsienio reikalų viceministras Neris Germanas teigė, kad kovoje su pandemija visos šalys yra vienodai svarbios, o geografiniu požiūriu ES Rytų partnerystės ar kitos pasaulio šalys neturi būti diskriminuojamos.

  Savo pasisakyme N. Germanas dėmesį skyrė veiksmingai komunikacijai ir priminė jungtinę Baltijos valstybių ir Slovakijos iniciatyvą dėl kovos su trečiųjų šalių dezinformacija pandemijos metu ir ateityje.

  „Bendros ES pastangos padėti besivystančioms šalims nebus veiksmingos, jeigu nesiimsime  ambicingų veiksmų kovojant su nedraugiškų trečiųjų šalių propaganda“, - pabrėžė N. Germanas.

  Ministrams taip pat buvo pateikta naujausia informacija apie derybas dėl ES ir Afrikos, Karibų ir Ramiojo vandenyno šalių grupės santykių ateities po 2020 metų, taip pat tolesni žingsniai kuriant naująją ES išorės finansų sistemą.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  049 Ministro padėka mobiliojo ryšio operatoriams už glaudų bendradarbiavimą.JPG
  Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.
  Ministerijos naujienos »
  DSC_1256.jpg

  Liepos 7 dieną iš Lietuvos į Baltarusiją išvyksta humanitarinė pagalba – Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19.

  Dvišaliai santykiai »

  Užsienio reikalų ministerija ragina atsisakyti kelionių į šalis, kurios sergamumas COVID-19 virusu išlieka aukštesnis nei 15 susirgimų 100 000 gyventojų per pastarąsias 14 dienų. Su šalių sąrašu galima susipažinti Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

  Konsulinės naujienos »
  104736094_3152670181476748_3328175395725213093_n.jpg

  Birželio 19 dieną iš Zoknių oro uosto Šiauliuose į Jerevaną (Armėnijoje) išvyko vienuolikos specialistų savanorių komanda, kuri padės su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai šaliai. Lietuvos specialistai dalinsis įgūdžiais gydant ir slaugant COVID-19 sergančius ligonius bei patirtimi valdant viruso sukeltą ekstremalią situaciją.

  Dvišaliai santykiai »
  foto.jpg

  Birželio 18 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas susitikimas su Prancūzijos užsienio reikalų ministro kabineto vadovu Nicolas Roche, kurio metu diskutuota, kaip keisis užsienio politika ir tarptautiniai santykiai COVID-19 pandemijos kontekste.

  Atstovybių naujienos »

  Birželio 18 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjo su Ukrainos užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba. Pokalbio metu aptartas dvišalis bendradarbiavimas, reformų procesas Ukrainoje, Rytų partnerystės politika.

  Daugiašaliai santykiai »