Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerija atnaujino rekomendacijas vykstantiems į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus

Sukurta 2020.09.04 / Atnaujinta 2020.09.04 16:29

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgus į Lietuvos turizmo verslui reikšmingas valstybes bei jų regionus, atnaujino kelionių rekomendacijas vykstantiems organizuotomis turistų grupėmis tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus.

Atkreipiame dėmesį, kad keliaujantys į šiuos regionus prisiima visą atsakomybę dėl galimų išlaidų, jei  būtų reikalingas specialus gydymas susirgus COVID-19 (koronaviruso infekcija) ir grįžimo į Lietuvą išlaidas. Įprastinės draudimo sąlygos šių išlaidų nedengia.

Plačiau su užsienio reikalų ministerijos teikiamomis rekomendacijomis galite susipažinti konsulinės informacijos tinklapyje  https://keliauk.urm.lt/lt/

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Untitled.png

Kovo 15 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius vaizdo konferencijos būdu kalbėjosi su naujuoju Lietuvai paskirtu Portugalijos ambasadoriumi João Maria Cabraliu, reziduojančiu Kopenhagoje. Susitikimo metu ambasadorius virtualiai įteikė skiriamųjų raštų kopijas.

Dvišaliai santykiai »

Šiandien Užsienio reikalų ministras L.Linkevičius telekonferencijos būdu atsisveikino su kadenciją baigusia Portugalijos ambasadore Rita Laranjinha, rezidavusia Kopenhagoje.

Dvišaliai santykiai »
download.jpg

Birželio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nacionalinės dienos proga pasveikino Portugalijos užsienio reikalų ministrą Augusto Santosą Silvą.

Dvišaliai santykiai »

Užsienio reikalų ministerija kai kurioms Europos Sąjungos  valstybėms, Norvegijai, Islandijai ir Lichtenšteinui atšaukė aukščiausią perspėjimą „nevykti į užsienio valstybes“, tačiau specifiniai perspėjimai išlieka. Taip pat išlieka perspėjimas nevykti į Belgiją, Jungtinę  Karalystę, Švediją ir Portugaliją.

Konsulinės naujienos »

Gegužės 13 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjo su Portugalijos užsienio reikalų ministru Augustu Santosu Silva. Ministrai aptarė savo šalyse taikomas karantino priemones.

Dvišaliai santykiai »