Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras Neris Germanas lankosi Maroke

Sukurta 2018.04.20 / Atnaujinta 2018.04.20 15:47
   Viceministras Neris Germanas lankosi Maroke
   Viceministras Neris Germanas lankosi Maroke

   Balandžio 18-21 dienomis Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas su darbo vizitu lankosi Maroke.

   Dvišalių konsultacijų metu buvo aptarti dvišalės darbotvarkės klausimai, Europos Sąjungos ir Maroko santykiai, bendradarbiavimas Jungtinėse Tautose ir kitose tarptautinėse organizacijose. Kalbėdami apie politinių, kultūrinių ir ekonominių ryšių stiprinimo galimybes, Lietuvos ir Maroko pareigūnai sutarė, kad dvišaliam bendradarbiavimui reikalingas solidus teisinis pagrindas ir sutarė spartinti dvišalių sutarčių derinimo procesą.

   Vizito metu taip pat įvyko Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos ir Maroko prekybos ir pramonės rūmų federacijos susitikimas, kuriuo metu Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius R. Šidlauskas ir Maroko prekybos ir pramonės rūmų federacijos prezidentas M.Amhalas pasirašė supratimo memorandumas dėl bendradarbiavimo. 

   Viceministro delegacija taip pat lankėsi Maroko Energetikos, Investicijų ir eksporto  agentūrose ir Maroko įmonių konfederacijoje.

   Diplomatiniai santykiai tarp Lietuvos ir Maroko buvo užmegzti 1992 metų gegužės 7 dieną. Nuo 2012 metų Kaune veikia Maroko Karalystės garbės konsulatas, kuriam vadovauja Linas Aldonis. Nuo 2006 metais Kasablankoje dirba Lietuvos garbės konsulas Abdallahas Raji.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata