Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras susitiko su naujuoju Vietnamo ambasadoriumi

Sukurta 2017.07.04 / Atnaujinta 2017.07.04 15:44
   Viceministras susitiko su naujuoju Vietnamo ambasadoriumi
   Viceministras susitiko su naujuoju Vietnamo ambasadoriumi

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 4 dieną susitiko su naujuoju Vietnamo ambasadoriumi Lietuvai Vu Dang Dung. N. Germanas pasidžiaugė intensyvėjančiais dvišaliais diplomatiniais santykiais ir paragino Vietnamą paskirti garbės konsulą Lietuvoje bei surengti trečiąsias politines konsultacijas Vilniuje.

   Susitikime aptarta dvišalių sutarčių derinimo eiga. Pasak N. Germano, norint toliau vystyti ekonominius, politinius ir kultūrinius santykius verta baigti derybas dėl readmisijos, vizų panaikinimo diplomatinių pasų turėtojams, dvigubo apmokestinimo išvengimo ir ekonominio bendradarbiavimo sutarčių.

   Abi šalys sutarė, kad daug neišnaudoto potencialo turi dvišaliai ekonominiai santykiai. Pristatytas Lietuvos ekonominis potencialas ir pažymėta, kad verta būtų pagalvoti apie pasikeitimą verslo misijomis, dalyvavimą verslo parodose. Viceministras pakvietė Vietnamo atstovus dalyvauti 2018 m. rugsėjo mėnesį Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame forume „Life Sciences Baltics“.

   Daugiau nuotraukų rasite čia.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   _DSC1077.JPG

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vietnamo Socialistinės Respublikos užsienio reikalų ministrą Phamą Binhą Minhą su šios šalies nacionaline švente.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-1655.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas birželio 23 dieną susitiko su ambasadoriumi Pham Sanh Chau, Vietnamo kandidatu į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, atvykusiu į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros.  

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_1975.JPG

   Bendradarbiaudama su Lietuvos ir Vietnamo kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo asociacija ir įmone „Saigon Star“ Lietuvos ambasada Kinijoje vasario 27 dieną surengė verslo seminarą Hošimine. Daugiau nei 50-ies įmonių atstovai susidomėjo verslo galimybėmis Lietuvoje.

   Atstovybių naujienos »
   vietnamas oro balionai.jpeg

   Artimiausiu metu Vietnamo padangę papuoš lietuviški oro balionai. Dvi ‎Lietuvos oreivių įgulos bendradarbiaudamos su įmone Saigon Stat skraidins turistus virš UNESCO pasaulio paveldu pripažinto Hojano senamiesčio vidurio Vietname. 

   Atstovybių naujienos »
   IMG_1675.JPG

   Vasario 24 d. Lietuvos ambasados, garbės konsulo Vietname  ir Vietnamo prekybos ir pramonės rūmų  surengtame verslo seminare Hanojuje pristatytos verslo ir investicijų galimybės. 

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   garbes konsulatas 2.JPG

   Vasario 23 dieną iškilmingai‎ atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Hanojuje. Lietuvos ir Vietnamo diplomatinių santykių 25-mečiui skirtame renginyje Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė įteikė regalijas pirmajam Lietuvos garbės konsului Vietname Hoai Tran Vu.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata