Temos Žymėti visus

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Salvadore

Sukurta 2017.12.21 / Atnaujinta 2017.12.21 15:28

Skelbiama dviejų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Salvadore. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 28 trumpalaikius stebėtojus.

Ilgalaikių rinkimų stebėtojų misija

Atvykimas į šalį planuojamas nuo 2018 m. sausio 30 d. iki 2018 m. kovo 14 d.

Trumpalaikių rinkimų stebėjimo misija

Atvykimas į šalį planuojamas nuo 2018 m. vasario 25 d. iki 2018 m. kovo 8 d.

 

Ilgalaikiams ir trumpalaikiams stebėtojams keliami reikalavimai nurodyti priede. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti rinkimų stebėjimo misijoje, privalo būti Delegavimo rezerve ir užsiregistravę EK rinkimų stebėjimo duomenų bazėje.

Asmenys, atitinkantys keliamus reikalavimus ir galintys nurodytomis dienomis dalyvauti ES rinkimų stebėjimo misijoje Salvadore, privalo iki 2018 m. sausio 5 d. (16.00 val.) imtinai elektroniniu paštu [email protected] (tema: ES rinkimų stebėjimo misija Salvadore) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai adresuotą prašymą dalyvauti atrankoje (forma pridedama), gyvenimo aprašymą (Europass CV) ir motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapą), pasirašytą pretendento.

Galutinę atranką į rinkimų stebėjimo misiją vykdys EK. Daugiau informacijos apie ES rinkimų stebėjimo misijas galima rasti interneto svetainėje:  

http://ec.europa.eu/dgs/fpi/announcements/jobs_en.htm

Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymas:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.981F27E01089/GyxKvdWpUQ.

Atrankos iš delegavimo rezervo komisijos posėdis planuojamas 2018 m. sausio 8 d.

Naujienlaiškio prenumerata