Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos protokolas

Sukurta 2014.01.17 / Atnaujinta 2024.01.22 10:15

I. Teisinė bazė

Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų naudojimą Lietuvos Respublikoje nustato šie teisės aktai ir jų vėlesni pakeitimai:

  1. Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas.
  2. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. gruodžio 24 d. nutarimas Nr. 1649 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo.
  3. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. lapkričio 25 d. nutarimas Nr. 1495 „Dėl užsienio valstybių, Europos Sąjungos ir tarptautinių viešųjų organizacijų vėliavų kėlimo atvejų, stalo ir automobilio vėliavėlių naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo.

II. Bendrosios pastabos

III. Lietuvos valstybės vėliavos naudojimo principai ir iškėlimo būdai

IV. Lietuvos valstybės ir istorinės vėliavių iškėlimo būdai

V. Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo su kitų valstybių vėliavomis būdai

VI. Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo su kitomis vėliavomis būdai

Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos protokolas: PDF byla.

Kilus klausimams dėl Lietuvos Respublikos vėliavos iškėlimo tarptautinių renginių metu arba kartu su kitų valstybių vėliavomis maloniai kviečiame kreiptis į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamentą telefonu (8 5) 236 2461 arba el. paštu [email protected].

Kitais klausimais dėl valstybės vėliavos kėlimo, maloniai prašome kreiptis į atitinkamas už Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymo įgyvendinimo priežiūrą atsakingas institucijas (savivaldybių administracijas, Lietuvos heraldikos komisiją).

Idėja ir aprašymas: LR užsienio reikalų ministerija
Grafinis dizainas: Gediminas Lašas