Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus 27-ojoje Baltijos Taryboje Vilniuje

Sukurta 2021.11.04 / Atnaujinta 2021.11.05 13:45
  Ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus 27-ojoje Baltijos Taryboje Vilniuje

  Lapkričio 5 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Lietuvos Respublikos Seime dalyvaus 27-ojoje Baltijos Taryboje.

  Baltijos Taryba yra Baltijos Ministrų Tarybos ir Baltijos Asamblėjos kasmetinis bendras pasitarimas, kuriame G. Landsbergis, kaip Baltijos Ministrų Tarybos Bendradarbiavimo tarybos pirmininkas, informuos Baltijos Asamblėjos sesiją apie Lietuvos pirmininkavimo Baltijos Ministrų Tarybai 2021 metais prioritetų įgyvendinimą ir tolesnio bendradarbiavimo planus. Baltijos Taryba planuoja priimti bendrą pareiškimą.

  Baltijos Ministrų Tarybos Bendradarbiavimo tarybą sudaro Lietuvos, Estijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai.

  Taip pat informuojame, kad rytoj 13 valandą Seime vyks Lietuvos, Latvijos ir Estijos delegacijų Baltijos Asamblėjoje pirmininkų ir šių šalių užsienio reikalų ministrų spaudos konferencija, apie kurią daugiau informacijos rasite čia: Lapkričio 5 d., penktadienio, spaudos konferencijos Seime - Naujienos (www.lrs.lt).

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_2726.jpg

  Lapkričio 5 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pirmininkavo Vilniuje vykusioje 27-joje Baltijos Tarybos – parlamentinio bendradarbiavimo Baltijos Asamblėjos ir vyriausybinio bendradarbiavimo Baltijos Ministrų tarybos – bendroje sesijoje.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »